• Uus
Seitse Deadly Pattude eest Ban Cosplay Rebase Patt Ahnus Cosplay kingad Custom made kõik suurused

Seitse Deadly Pattude eest Ban Cosplay Rebase Patt Ahnus Cosplay kingad Custom made kõik suurused

Buyers rating:
€ 20.30

Summa


Seitse Deadly Pattude eest Ban Cosplay Rebase Patt Ahnus Cosplay kingad Custom made kõik suurused
Suurus :
Palun jätke meile teade oma suu lõpuni . Palun pikendada menetlemise aeg meie jaoks,kingad on kohandatud ja see võtab tavaliselt aega umbes 10 päeva meile, et lõpeta neid.Loodan, et saate aru. Aitäh!
Tegelik värv võib veidi erineda pilte põhjustatud paljudest teguritest, nagu heledus monitori ja valguse heledust.
Palun kontrollige, et teie tellimus kaasne täiendav imporditollimaks, või muudest tolliga seotud tasudest.Nad on kogutud shipping company üleandmisel. Tarnija ei vastuta viivituste eest, mida tolliasutus teie riigis.
Täiendavaid kulusid või viivitused võivad tekkida rahvusvahelise kaubanduse. Loodame siiralt, et sa ei kasuta täiendava impordi kulusid või tollivormistuse viivitusi nagu põhjust taotleda toetusi või lahkumisel negatiivne tagasiside.
Toodete kvaliteediga seotud probleeme võib tagastada osalise tagastamise või vahetamise teel ühendust klienditeenindusega 7 päeva jooksul saanud oma järjekorras.
Kohandatud valmistatud toode ,kui esemed ei mahu korralikult, kuid tehti täpselt vastavalt tellimuse kirjeldused,me ei ole nõus, tagastatakse raha tagasi või vahetada uus.Me võime muuta punkt teile, kuid te olete vastutav kõigi laevandus tasu ja kulud.Kui teil on vaja vahetada või uuesti teha see,sa peaksid kandma kõik laevandus tasu katteks.
Mis tahes toode, mis on kasutatud, ei ole õigus saada tagasi või vahetada. Kõik tagastatud tooted peavad olema uus tingimus, kasutamata ja koos originaal siltidega ja pakendis.
Me ei aktsepteeri tagastada, tagastada või vahetada ei kvaliteediga seotud küsimusi.
Kui olete rahul meie toodete ja teenuste, palun ärge vaba aega lahkuda positiivne tagasiside meie jaoks ja määr andmed tehingu (Üksikasjalikud Müüja Reitingud), mille "TÄIUSLIK 5 STARS". Teie positiivset tagasisidet, mis on arengu seisukohalt väga oluline oma äri.
Palun kirjuta meile enne lahkumist kõik 1 või 2 reitingud, negatiivne tagasiside,teeme meie ettevõtmine probleemide lahendamiseks. Palun andke meile võimalus lahendada mingit probleemi.

Toote parameetrid

Erilist Kasutada:
Kostüümid
Osakonna Nimetus:
Täiskasvanud
Sugu:
Unisex
Brändi Nimi:
cosplay legend
Allika Tüüp:
Anime
Allikas:
seitse deadly pattude eest
Tegelased:
Ban

See meeldib ka ostjatele

K-projekt Yata Misaki Sinine cosplay kingad S008
  • Uus
Hinne:

K-projekt Yata Misaki Sinine cosplay kingad S008

Prodcut nimi : Kprojekt Yata Misaki Sinine cosplay kingad S008 pakett includKingad / Saapadsuurskeem ja mõõtmise juhend allpool : Kui teil on vaja custommade käesoleva kingad, palun anna1

€ 27.00 29.17
Oja Cosplay Kingad One Piece Anime
  • Uus
Hinne:

Oja Cosplay Kingad One Piece Anime

Costum made VentKingad Kingdom Hearts Cosplay tükkCostum made Sora hõbedane Kingad Kingdom Hearts Cosplay tükkCostum made must sinine Sora Kingad Kingdom Hearts 2 Cosplay tükkCostum made

€ 30.00 32.89