• Uus
Neewer Suured 2 Card Set 8 x 10 -Valge Tasakaal/Kokkupuute Kaart 18% Hall Kaart Seada Digitaalse ja Film, Fotograafia

Neewer Suured 2 Card Set 8 x 10 -Valge Tasakaal/Kokkupuute Kaart 18% Hall Kaart Seada Digitaalse ja Film,

Buyers rating:
€ 6.99

Summa


MÄRKUS : Me oleme muutunud meie Välismaal ladu, meie EL-i kliendid saavad tellida toodet meie EL-ladu(Sealhulgas Prantsusmaal, Itaalias, Hispaanias ja Saksamaal), kõik meie paketid saadetakse välja piires 1-3 tööpäeva, kui probleemi ei ole, kuid jälgimise lükkub edasi kuna jet lag, palun tea, et.
Tasuta Kohaletoimetamine
Neewer® Suured 2 Card Set 8" x 10" -Valge Tasakaal / Kokkupuute Kaart 18% Hall Kaart Seada Digitaalse ja Film, Fotograafia
Kirjeldus :
Suurepärane pilt, mis on toodetud täpse särituse. Kui valgust vastavalt stseeni on liiga hele või tume, kokkupuute kõrvalekalle võib olla toodetud.
Hall kaardi saab tasakaalustada kõik segatud tuled olema 18% neutraalne hall. Koos fotomeeter saad täpse särituse väärtus abil salvestamine valgus, mis oli peegeldub hall-kaart. (seda saab mõõta riskipositsiooni väärtuse kaudu kokkupuudet fotomeeter, TTL SLR kaamera ja digitaalse kaamera jne.)
A 18% grey card ei ole ainult kasutamise mõõtmise kaamera riskipositsiooni väärtus, samuti võimalik kohandada värvi tasakaalu ja tagasi värv tõeliselt ja täiuslikult kontrollides hall tasakaalu digitaalse fotograafia.
Hall Kaardi suurus : 25*20*0.5 cm / 8*10"
Pakendi Sisu :
1 x hall kaart
1 x valge kaart
Pildid :

Toote parameetrid

Pakett:
Jah
Brändi Nimi:
NEEWER
Mudeli Number:
10060911

See meeldib ka ostjatele